Bytové hospodářství - Archiv

Oznámení o volném bytu 1+2_Salmovská č.p. 22

Předmětný byt je po kompletní rekonstrukci – nová elektrika, jističe, koupelna, záchod apod. V bytě se dále vyměnil celý topný systém z tuhých paliv na topení elektrikou – elektrokotel + topení. Bohužel v době plánování se nepočítalo s tak enormním nárůstem energií, aproto v bytě byl ponechán vývod do komína pro možnost topení krbem na dřevo.

Byt se nachází v odlehlejší lokalitě od centra města, pro Šenováky se jedná o byt v Sandriku. Do centra města pěšky cca 5 – 10 minut.

Oznámení o volném bytu 1+2_Leopoldovská 80

Jedná se o velice pěkný byt, blízko centra města. Objekt je celý zateplený + plastová okna. Teplo do bytu zajišťuje centrální plynová kotelna, která je umístěna v suterénu bytové domu.

 

Oznámení o volném bytu 1+1_Leopoldovská 9

Jedná se o pěkný byt, blízko centra města. Objekt je celý zateplený + plastová okna. Teplo do bytu zajišťuje centrální plynová kotelna, která je umístěna v suterénu bytové domu. Byt je vhodný max. pro dvě osoby.

 

Oznámení o volném bytu_Leopoldka 68

Jedná se o velice pěkný byt. Velikost bytu je 2+1, kdy je vhodný max. pro dvě osoby. Tento byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2019.

Oznámení o volném bytu_1+3 Mikulášovická 561 - Město Velký Šenov

Jedná se o velice pěkný a zachovalý byt. Bytový dům je zateplený + plastová okna. Celý objekt je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou v suterénu objektu.

Oznámení o volném bytě 1+2 v ul. Lepoldovská č.p. 56

Jedná se o velice pěkný byt, v klidné lokalitě. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí od podlah až po strop. Byt jsme rekonstruovali od základů, jelikož měl již propadlé podlahy a prohnilé trámy.

 

Gottwald, ředitel Střediska

Oznámení o volném bytě č.16, Salmovská 22

Jedná se o přízemní byt velikosti 1+2.  Tento byt prošel celkovou rekonstrukcí, kdy se mimojiné dělala koupelna, nová okna, elektrokotel, topení. Součástí výbavy bytu je bojler, kuchyňská linka, včetně digestoře a sporáku, elektrokotel.

Oznámení o volném bytě Mírové nám. 3, byt 1+1

Jedná se o poměrně hezký byt. Nájemník si bude muset do tohoto bytu pořídit do dvou místností lina, koberec či jinou podlahovou krytinu. V místnostech je základní lino. Součástí výbavy bytu je bojler, kuchyňská linka, včetně digestoře a sporáku.

Stránky